0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

24.08.2017 - BORSAMIZDAN 30 AĞUSTOS'TA "BAYRAK ŞÖLENİ" ÇAĞRISI

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza; işyerlerine Türk Bayrağı asmaları çağrısında bulundu.


Türk tarihi, hiçbir milletin tarihi ile kıyaslanamayacak derecede eşsiz zaferlerle doludur. Bu zaferlerin en önemlilerinden biri de uzun yıllar savunmada kalan bir milletin zafer haykırışı anlamında olan Başkumandanlık Meydan Savaşıdır. Başkumandanlık Meydan Muharebesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk komutanlığında gerçekleştirilen ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı çok önemli bir dönüm noktasıdır. Bu savaş ordu-millet olarak kazanılmıştır. Millî Mücadele bütün bir milletin eseridir. Zaferi çoluğuyla, çocuğuyla, kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla millet kazanmıştır. Bu savaş sonucunda kazanılan zafer, her yıl olduğu gibi bu yıl da 30 Ağustos günü Zafer Bayramı olarak tüm yurtta büyük bir coşkuyla kutlanacaktır.


30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında, Adana Ticaret Borsası Başkanı olarak tüm üyelerimizi ve vatandaşlarımızı işyerlerine, Türk Bayrağı asarak bu coşkulu kutlamaya katılmaya davet ediyorum.

 

Şahin BİLGİÇ
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM