0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

26.06.2018 - VERGİ DAİRESİ BAŞKANI TUNALI ATB'DE İNCELEMEDE BULUNDU

Adana Ticaret Borsası’nın yeni binalarında incelemelerde bulunan Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve Grup Müdürleri  ATB yöneticilerine ‘hayırlı olsun’ diyerek Adana’ya kazandırdıkları dev tesis için teşekkür etti.

TUNALI, “YENİ BİNANIZIN FİZİĞİ, FELSEFESİ GÜZEL OLMUŞ”
Grup Müdürleri Ahmet Balıkçı, Ömer Kılıç ve Halil Ayhan ile birlikte Adana Ticaret Borsası yöneticilerini ziyaret ederek hayırlıyan Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, yaptığı konuşmada “Biz hem yeni yönetimi hayırlamak hemde yeni yerinizi görmek için geldik. Ayrıca gündemde olan yapılandırma konusunda sizleri bilgilendirmek istedik. ATB yöneticileri olarak bizlere her çalışmamızda destek oldunuz. Biz teşekkür etmeye, hayırlı olsun demeye ve desteklerinizi istemeye geldik.”
ATB binalarının temelinin atıldığı günden beri yakından takip ettiklerinide ifade eden Başkan Tunalı, “Borsa hizmetlerinin dijital ortamda kurulması, laboratuvalarının olması, konferans salonu, tüccar ofisleri hepsi bir arada modern bir tesis oldu. Fiziği, felsefesi güzel, kuruluş mantığı güzel, uygulaması güzel. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

BİLGİÇ, “YENİ BORSA BİNALARIMIZDA SON TEKNOLOJİYİ KULLANDIK”
ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, ATB YK Üyesi Şahin Güneşer ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk’ün hazır bulunduğu ziyarette Vergi Dairesi Başkan ve Grup Müdürlerinin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu ifade ederek borsa hakkında bilgi veren Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “Adana Ticaret Borsası 2017 yılı işlem hacmi bakımından beşinci borsasıydı. Ama yeni binalarımızla 2023-2025 hedeflerimizde ilk 1. 2. sıraya oturabilmek. İşlem hacmi bakımındanda 25 milyar TL. lik tarımsal hasılayı gerçekleştirebilmek. Bu hedefimize ulaştığımızda da maliyemize vergi ödemelerimizde artacaktır. Yeni borsa kompleksimiz proje ve alan olarak Türkiye de eşi yok. Borsamız çok önemli işlevi burada görecek. Hem Adana’ya hem bölgeye hemde Türkiye’nin birçok yerine hizmet edecek bir borsa. Burada son teknolojiyi kullandık. Güzel bir eser ortaya çıkardık. Bu güzel eserde güzel işler yapacağız.” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Tunalı ve grup müdürleri ATB yeni binaları gezdirilerek çalışmalar hakkında bilgi verildi.

ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM