0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

24.10.2017 - Ulusal Hububat Konseyi  Yönetim Kurulu,  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı M. Hadi Tunç’u ve TMO Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Aralarında Borsamız Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak’ın da yer aldığı Ulusal Hububat Konseyi (UHK) Yönetim Kurulu Üyeleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nı ziyaret ederek Müsteşar M. Hadi Tunç ve Toprak Mahsulleri Ofisi’ni ziyaret ederek Genel Müdür İsmail Kemaloğlu ile görüştüler.
UHK Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Taşpınar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaşar Serpi, Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Yumuşak, Prof.Dr. Bayram Sade, Mehmet Tabur ve UHK Araştırma Danışma Kurulu Üyesi Prof.Dr. Süleyman Soylu’dan oluşan Ulusal Hububat Konseyi heyeti, Müsteşar M. Hadi Tunç’a yeni görevinde başarı dileklerini ileterek, tarımsal konularda hazırlanan UHK Sektör Raporunu takdim ettiler.
Ulusal Hububat Konseyi heyeti, TMO Genel Müdürü’nü ziyaret kapsamında da dünya ve Türkiye piyasaları ile ilgili olarak fikir alış verişinde bulundular. Toplantıda buğday ekim alanlarının azalması ve çözüm önerileri geniş şekilde konuşuldu.

 

 

 
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM