0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
DUYURULAR

17.06.2019 - "SOSYAL MEDYANIN GÜCÜ" ETKİNLİĞİ HK.

Değerli Üyemiz; 

TOBB Sınırları Aşan Türkiye Projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz Kadın Girişimciler için Sosyal Medya sunum programımıza davetlisiniz.

Dijital çağda Kadın Girişimcilerimizi desteklemek ve sosyal medyanın gücünü kullanarak daha verimli çalışmalarına katkıda bulunmak için, kullanabilecekleri araçlar ve yöntemler üzerine ÜCRETSİZ bir sunum gerçekleştireceğiz. Görsel içerik hazırlarken size yardımcı olacak araçları ve diğer girişimciler ile tanışma fırsatını kaçırmayın.

Etkinlik içeriği INSTAGRAM ve FACEBOOK olmak üzere iki ayrı bölümden oluşuyor;
-Sosyal medyanın gücü ve bu gücün kaynağı, farklı platformlar arasında en azından hangilerini kullanmalıyız, bu platformlardan Facebook İşletme Sayfaları hakkında özet bilgi, kullanılması önerilen özellikler/araçlar hakkında kısa örnekler ile bilgi sunumu ve potansiyel müşterilere nasıl ulaşırız? 
-Sosyal medyada özellikle Instagram kullanıcılarının hoşuna giden, ancak her sosyal medya platformunda uygulanabilecek, Instagram ve sosyal medyada çarpıcı görsel içerik hazırlama konularında yardımcı araçlardan bazılarından örnekler ile bir sunum gerçekleştiriyoruz.

 

 Sizleri ve konu ile ilgilenen tüm Kadın girişimcilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Yer     : ADANA SANAYİ ODASI 
Tarihi : 1 Temmuz 2019
Sunum Saati :  13:30

 


ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM