0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

04.04.2018 - TİCARET BORSAMIZDA ŞAHİN BİLGİÇ GÜVEN TAZELEDİ

Adana Ticaret Borsası’nın olağan seçiminde 402 üyenin oyunu alarak güven tazeleyen mevcut başkan Şahin Bilgiç, “Kazanan aslında Adana Ticaret Borsası oldu. Borsamıza sahip çıkan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“ASLINDA KAZANAN ATB OLDU”
Katılımın %90’ın üzerinde olduğunu söyleyen TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yaptığı açıklamada “Güzel bir seçim yaşadık. Aslında kazanan Adana Ticaret Borsası oldu. Üyelerimiz yaptığımız hizmetleri, projeleri gördü. Bizlere güvendi. Teveccüh buyurup bir dört yıl daha seçti. Ben seçimimizde gelerek oy kullanan, borsasına sahip çıkan üyelerimizi çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“İNSANLARI KUCAKLAYAN BİR YAPIM VAR”
Kendisinin dışında iki listenin de seçimde yarıştığını belirten Başkan Bilgiç, “İki arkadaşımızda centilmence bir seçim çalışması yürüttüler. Adanamıza yakışır demokratik bir yarış oldu. Burada kaybeden yok. Ben üyelerine sahip çıkan onları kucaklayan yapıda bir insanım. Karşı listede adaydı? rakipti? diye bakmam. Adana Ticaret Borsasının bütün üyelerini kucaklarım. Yönetim ve meclis arkadaşlarımla birlikte borsamıza, Adanamıza yakışır hizmetlerimize devam edeceğiz. Türkiye’nin en büyük ve modern borsasını yaptık. İyi hizmetlerimizi orada da sürdüreceğiz. Bu seçimimize ilgi gösteren bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Adanamıza hayırlı olsun. Adana tarımına hayırlı olsun. Adana Ticaret Borsamıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

Adana Ticaret Borsasının kayıtlı üyelerinin içerisinde yasal mevzuatlar gereği 912 üyenin oy kullanma hakkı olduğu, seçimde 833 üyenin oy kullandığı, Mavi liste seçime giren Şahin Bilgiç’in 402 oy aldığı, Beyaz liste ile seçime giren Orhan İlhan’ın 247 oy aldığı, Turuncu listeyle seçime giren Ali Can Yamanyılmaz’ın 179 oy aldığı, 5 oyun da geçersiz sayıldığı bilgisi verildi.

ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM