0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

07.02.2019 - ADANA İL MİLLİ EĞİTİMİ MÜDÜRÜ'NDEN BORSAMIZA ZİYARET

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun Borsa Kompleksimizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç, Meclis Başkanımız Osman Bağış, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sabahattin Yumuşak ve Genel Sekreterimiz T.Gökhan Öztürk hazır bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun,
“Arsalar hazır, okul yaptıracak hayırsever bekliyoruz”

Adana Ticaret Borsası (ATB) yönetimini ziyaret eden Adana İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, “30’dan fazla arsamız mevcut, okul yaptıracak hayırsever bekliyoruz” dedi.

DURGUN, “BİLGİLENDİRMEYE GELDİK”
Adana İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Işıklı ve Özel Kalemden Hüseyin Demir ile birlikte Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve yöneticilerini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, burada yaptığı konuşmada “Hem sizlerle tanışmak hem de hayırlı olsun demek için ziyaret ettik. Bilindiği gibi birçok ilimizde hayırsever vatandaşlar okul yaptırmak için devletin arsa göstermesini beklemektedir. Adana’mızda bu durum tam tersinedir. Okul yapılacak 30’dan fazla arsamız var. Okul yaptırma hayali olan hayırsever vatandaşlarımızı beklemekteyiz. Bu konuda sizleri bilgilendirmek istedik.” dedi.

BİLGİÇ, “OKUL YAPTIRMADA ATB OLARAK ÖRNEK OLDUK”
ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, ATB YK Üyesi Sabahattin Yumuşak ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk’ünde hazır bulunduğu ziyarette Adana Ticaret Borsası olarak Adananın farklı ilçelerinde ilkokul, ortaokul ve lise yaptırdıklarını belirten Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “Geçtiğimiz yıl TOBB olarak  ‘81 İlde 81 Okul’ projesi kapsamında Adana’ya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazandırdık. Bu okulumuz Türkiye’de bir ilk olarak ‘Tarım ve Hayvancılık’ bölümlerini de içinde barındıran bir Mesleki ve Teknik Lise oldu. Tarım ve hayvancılıkta önemli bir yeri olan bölgemizin kalifiye ara eleman ihtiyacını karşılayacak olan okul, hem yer hem de mimari açıdan Adana’nın en gözde okullarındandır.” diyerek okul yaptırmaları için üyelerine çağrıda bulunacağını da söyledi.
Konuşmaların ardından ATB Kompleksini gezdiren Bilgiç, borsa faaliyetleri hakkında ziyaretçilere bilgi verdi.

ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM