0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

18.04.2018 - AOSB YÖNETİCİLERİNDEN TİCARET BORSAMIZA ZİYARET

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetiminden Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyareti.

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü, YK Üyeleri Ömer Kaya, Yusuf Kara, Selahattin Onatça ve Nedim Büyüknacar ile Bölge Müdürü Mustafa Keskin Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

BEKİR SÜTÇÜ, “AOSB YILIN İLK ÇEYREĞİNDE %15 BÜYÜDÜ”
TOBB’a bağlı oda borsaların seçimlerini tamamladığını, AOSB’nin de seçimini tamamladığını belirten Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü, “Bu seçimler Adanamız için hayırlı ve uğurlu olsun. ATB Yönetimine yeniden seçilen ve yeni görev alan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. ATB, TOBB’da çok iyi temsil edilen bir kurum. Şahin Bilgiç bizim ağabeyimizdir. Hem kişiliğini hem de ekonomiye bakışını her zaman örnek almışızdır. Önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de AOSB olarak oda, borsalarla Adananın birliği için birlikte görev yapacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Adananın sanayisine, ticaretine, tarımına elimizden geldiğince katkı koymaya, birlikte hareket etmeye hazırız.” diye konuşan Başkan Sütçü, AOSB de yatırımların devam ettiğini, 2018 yılının ilk çeyreğinde %15 büyüme gösterdiklerini, bununda üretimin ve istihdamın arttığının göstergesi olduğu söyledi.

ŞAHİN BİLGİÇ, “YENİ VİZYONUMUZ İLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”
ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, ATB Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak, YK Üyeleri Hamit Tezcan, Yasin Milli ve Şahin Güneşer ile Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk’ün hazır bulunduğu ziyarette AOSB Yönetiminin ziyaretinden onur duyduklarını ifade eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “AOSB ile başlayan seçim sürecini bitirdik. Adanamıza hayırlı olsun. OSB olarak oda ve borsamıza verdiğiniz güç ve Adana’ya yakışan tarzda gayretleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Önceki dönemde oda, borsa, OSB güzel birliktelik gösterdi. Yeni dönemde de aynı birlikteliği, dayanışmayı sürdürme çabamız eksilmeyecek. Bu birlikteliğe Adananın gerçekten ihtiyacı var. Nazar değmez inşallah. Biz ülkemizde faaliyet gösteren 113 Borsa içerisinde; işlem hacmi, verdiği hizmetler ve yaptığı projelerle adından çokça söz ettiren ve ilk sıralarda yer alan borsayız. Adana Ticaret Borsası olarak kendimize yakışır yeni vizyonumuz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben Bekir Başkanımın nezdinde tüm arkadaşlarıma nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılı bir dönem geçirmelerini diliyorum.” dedi.

ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM