0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

06.10.2017 - AGIAD 25. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Adana Genç İşadamları Derneği’nin (AGİAD), 25. kuruluş yıldönümü görkemli bir törenle kutlandı. Büyük ses getiren törende, ‘Adana’nın Oscarları’ olarak nitelendirilen 7. AGİAD İş ve Meslek Ödülleri de sahiplerini buldu.
25. kuruluş yılı heyecanı yaşayan AGİAD, görkemli bir tören düzenledi. Adana Sheraton Oteli’nde gerçekleştirilen AGİAD’ın 25. yaş kutlaması törenine Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Mustafa Kibar, Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atilla Menevşe, Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanı Bekir Sütçü ve ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez ile iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, burada yaptığı konuşmada, "Bugüne kadar görev yapan AGİAD yönetimleri, üyelerinin de desteğini alarak güçlü bir yapıyı ortaya çıkardı. Bir marka çatısı altında, güçlü bir yapıda ve her şeyden önemlisi büyük bir ailede görev almanın sorumluluğuyla kolları sıvadık hep beraber. Bu bize, 'birlikte başarma' kazancı sağladı. Bize rehberlik edecek bu durumu çok önemsiyorum. Ayrıca biz AGİAD olarak şanslıyız. Çünkü Adana gibi bir bölgede, sosyal çevre açısından oldukça zenginliklere sahibiz. Bu avantajımızı sonuna dek kullanmak için çaba gösteriyoruz. İş dünyasının genç temsilcileri olarak, her daim üyelerimizle bir araya gelip hem dayanışma ve kaynaşma örneği sergiliyor hem de paylaşımlarımızı arttırıyoruz” dedi.

Vali Mahmut Demirtaş ise, AGİAD’ın istihdama sağladığı katkılardan dolay teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Gecede 'Adana'nın Oscarları' olarak markalaşan 7. AGİAD İş ve Meslek Ödülleri de sahiplerini buldu.

 
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM