0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
DUYURULAR

05.06.2018 - 7. ASYA-PASİFİK GENÇ GİRİŞİMCİ ÖDÜLÜ

Sayın Üyemiz,

TOBB, Asya Pasifik bölgesi ile ticari ve ekonomik ilişkilerimizin geliştirilmesi amacıyla 2009 yılında Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu’na (CACCI) üye olmuş olup, Birlik Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 2014 yılında CACCI Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiş ve halen bu görevi yürütmektedir.

Ulusal ticaret ve sanayi odaları ile ticaret dernekleri ve firmalardan oluşan CACCI, ticareti, yatırımları ve iş dünyasının bölgedeki rolünü arttırarak, bölgesel ekonomik büyümeyi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Asya-Pasifik Genç Girişimciler Ödülü, CACCI Genç Girişimciler Grubu (YEGAP) tarafından yürütülen bir proje olup, iş yaptıkları alanlarda ve ülkelerindeki sosyal sorumluluğu ön plana çıkarmayı hedefleyen genç girişimcilerin başarılarını tespit etmek amacını taşımaktadır.

Bu çerçevede, 7. Asya-Pasifik Genç Girişimci Ödülünün, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan 32. CACCI Konferansı esnasında kazananlara verilmesi öngörülmektedir.

Söz konusu ödül ile ilgili detaylı bilgiye https://www4.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=2650&lst=DuyurularListesi linkinden ulaşılabilmektedir.

“7. Asya-Pasifik Genç Girişimci Ödülü” ne aday olmak isteyenlerin, verilen web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak en geç 25 Haziran 2018 tarihine kadar TOBB’a  (e-posta: basak.onur@tobb.org.tr ) iletmesi gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla.

 

ADANA TİCARET BORSASI


ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM