0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
Meclis Üyeleri


  
 İsmail ALTUNBAŞ
 Görevi  Meclis Üyesi

1981 yılında Adana ili İmamoğlu ilçesinde doğdu. Adana merkezde ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır. İlk ve orta öğretimini Adana ili İmamoğlu ilçesinde tamamladı. İlköğretim sonrası eğitimini Adana merkezde tamamlamıştır.
2003 yılında iş hayatına atıldı. Bursa ilinde bulunan Eskapet Pet ürünleri kuruluş faaliyetlerini organize etmiş ve 2010 yılına kadar yönetiminde görev almıştır.
2010 yılı sonrası dönemde Adana ilinde bulunan Altunbaşlar Un Fabrikasında Genel Müdür olarak görev almıştır. 2014 yılından beri Adana ilinde Green Industrial Metal Ltd. Şti. ünvanlı firmayı Adana ilinde kurulmuş ve şirketin yönetim faaliyetlerini organize etmektedir. 2014 yılında Adana ilinde BKMA inşaat firmasını kurmuştur. İnşaat sektörüne adım atmış ve inşaat projelerine devam etmektedir. 2015 yılı sonu itibariyle 4 şirketin faaliyetleri ile iştigal etmektedir.
Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, vakıflarda başkanlık, yönetim kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Adana Ticaret Borsası meclis üyeliği görevini de devam ettirmektedir.


 
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM